مدیریت ورزشی

همين روز هاست كه نتايج اوليه آزمون دكتري اعلام بشه و لطفا دعا كنيد

كساني كه حاضر به همكاري جهت كار تحقيقاتي هستن لطفا اعلام آمادگي كنن ( خرداد 90)

اوایل خرداد ، نتایج اولیه دکتری اومد و قابل قبول نبود

بدتر از مواد امتحانی آزمون دکتری ، نتایج تخصصی تر در اعلام نفرات بود که اکثرا برای گرایش های غیر مرتبط معرفی شده اند و خودم توی دانشگاه تهران با 4 نفری که صحبت کردم 3 تاشون گرایشای دیگه بودن و نفر مدیریتی هم حتی 1 مقاله نداشت و به قول معروف توی شهر کورها ، یه چشم هم پادشاهه و این ضرب المثل رو کاملا درک کردم به خاطر لطف سرشار سازمان سنجش!!!!!!!! ( جمعه ٢٧ خرداد 90 )

اعتراضات به مواد امتحانی غیر تخصصی دکتری و ورود افراد غیر مرتبط به مصاحبه دکتری و عدم توجه به گرایش ها در مصاحبه و انتخاب رشته ، جواب داد و چه جوابی !!!! (نیمه شعبان 90 یکشنبه 26 تیر )

ظرفیت آزمون رو دو برابر کردن و کلیات آزمون مورد پذیرش قرار گرفت در حالی که هنوز بعد از گذشت 3 ماه از آزمون هنوز کلید سوالات و حتی خود سوالات موجود نیست!( 26 تیر 90 )

در حال تشکیل گروه تخصصی تربیت بدنی با حضور همه دانشجویان و کارشناسان ارشد این رشته می باشم با هماهنگی آموزش و پرورش و ... که بعد اگه جواب داد به کل کشور گسترشش بدم و هدف اصلی تشکیل گروه انجام کارهای تحقیقاتی ، تشکیل جلسات بحث و مباحثه ، برگزاری کارگاههای تخصصی و ... هستش ( 26 تیر 90 )

سعی میشه که اطلاع رسانی درستی صورت بگیره ولی اگه کسی از قلم افتاد یا افتاده از طریق همین وبلاگ پیام بده !

البته یکی از دلایل اصلی جهت تشکیل این گروه این بود که اصلا هیچ دسترسی به بر و بچ تربیت بدنی نیست و اگه مثلا یه سوال تخصصی و ویژه داشته باشی باید کلی بگردی و یه نفر رو پیدا کنی ولی اگه چنین گروهی باشه و یه سایت مثلا داشته باشن و یا یه راه ارتباط ، هر کس که مشورتی در زمینه تربیت بدنی خصوصا ادامه تحصیل و .. داشت می دونه که باید کجا بره و..من خودم می خواستم با مدیریت ورزشی های قم در ارتباط باشم ولی حتی نمی دونم چند نفرن و نه اسمی نه اطلاعاتی ، چون می خواستم یک کلاس آمار تخصصی بگیرم و اون کجا که چند نفر باشی و کجا که یک نفر باشی و ..

البته در هیچ رشته ای فکر نمی کنم این طوری باشه و یه گروه خاصی داشته باشن چون برای آمار کلی گشتم تا بتونم یه استاد پیدا کنم واسه آمار پیشرفته

ولی من می خوام هر رشته ای که من هستم و فعالیت می کنم عالی باشه و هر تلاشی هم در این زمینه انجام می دم به کمک خدا( 26 تیر 90 )

/ 0 نظر / 17 بازدید