پایان نامه

امروز که نه دیروز یعنی چهارشنبه ، 2 کتاب خریدم که اگه خدا بخواد به درد پایان نامه ام بخوره

اولی کتابی بود که یکی از دانشجویان دکتری بهم معرفی کرد و گفت که در جهت آموزش spss عالی هستش به اسم " راهنمای جامع کاربرد spss " که یه کتاب قطوره!حسابی!

اگه کتاب مفیدی بود از نظر بنده ، بیشتر در موردش می نویسم که به درد متخصصین تربیت بدنی بخوره !

بعد چند تا CD خریدم که spss رو به صورت مالتی مدیا ، آموزش میدن از مبتدی تا پیشرفته

اگه خدا بخواد می خوام حسابی در نگارش مقاله و کارای آماری متخصص بشم

بعد یک کتاب خریدم به اسم  " راهنمای پایان نامه با تاکید بر مدیریت وزشی " که امیدوارم این کتاب هم مفید باشه و کمک کنه که پایان نامه ام و مقاله های استخراج شده ازش ، بهترین باشه!

این مطالب رو نوشتم که اگه فردی خیلی واسه پایان نامه اش احتیاج به راهنمایی داره از این کتابها استفاده کنه و ان شا الله مشکلش حل شه

/ 6 نظر / 22 بازدید

سلام؛ من آقای حسینی هستم بعضی اوقات مطالبی که نوشتید را می خونم اشکالی نداره؟

سلام؛ من آقای حسینی هستم بعضی اوقات مطالبی که نوشتید را می خونم اشکالی نداره؟

سلام؛ من آقای حسینی هستم بعضی اوقات مطالبی که نوشتید را می خونم اشکالی نداره؟

جاپی

سلام حالت خوبه؟ ممنون از راهنمائیت میشه بگی اسم نویسنده کتاب spss کی هست؟ من هم سال قبل یه کتاب spss خریدم اسمش تفسیر نتایج و گزارش نویسی در spss هستش کتاب بدی نیست یه CD هم همراه کتاب بود البته وقت نکردم CD رو نگاه کنم ببینم چطوره فقط یه ذره ترجمه کتاب قوی نیست. موفق باشی[چشمک]

جاپی

آره عزیزم همه رو قشنگ یادمه مخصوصا قضیه پنجره ی اکرم رو واقعا خنده دار بود خاطره چای خوردن اعظم هم هیچ وقت از یادم نمیره که روبروم نشسته بود و یکهو خندید و همه رو از دهنش رو من پاشید. اظهار روح منیزه هم خاطره انگیز بود یادته؟ سال اول تو تراس خوابگاه 13 آبان و اون همه جیغ و دادمون وای چه دورانی بود واقعا یادش بخیر بابت کتاب هم ممنون اگه لازم داشتم بهت زحمت میدم.

x

سید:برای بار سوم میپرسم اشکال نداره مطالب وبلاگتونو بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟